Úvod » Masky » Maska na rty "KISS KISS Lovely Lip Patch"


        

Maska na rty "KISS KISS Lovely Lip Patch"

Nejlepší produkt pro péči o rty od TonyMoly Korea

skladem

 

Číslo produktu: 008xa
Naše cena:
69,00 Kč (2,62 €)

!Výhodná Akce! Když Vaše objednávka dosáhne hodnotu 1.000Kč máte poštovné zdarma k tomu jedno sérum (kolagen nebo Vit C.) 30ml. v hodnotě 199Kč zdarma a také vzorky korejské kosmetiky 10ks v hodnotě 99Kč zdarma. 

 

Kiss Kiss Lovely Lip Patch od TonyMoly Korea - nejlepší produkt pro péči o rty!

 

Chcete li uchovat krásu, mladost a atraktivní vzhled svých rtů co nejdéle? Zkuste se o ně postarat speciální kosmetikou! Unikátní vzorec masky na rty od korejské kosmetické společnosti Tony Moly byl vyvinut s láskou ke krásným dámám a péči o jejich krásu. Cenné rostlinné výtažky ze zahradních a lesních plodů v kombinaci s léčivými komponenty zvlhčují jemnou pokožku rtů, vyhlazují její povrch a výrazně zvyšují její pružnost a také hladkost. S tímto produktem péče si nemusíte dělat starosti s výskytem vrásek kolem kontury úst. Maska obsahuje výhradně organické složky přírodního původu, takže je bezpečná a hypoalergenní. 

 

Způsob použití

Naneste masku na rty po dobu 10-15 minut.

 

O značce: TonyMoly
Značka TonyMoly se zrodila roku 2006 v Soulu. Díky spojení kvalitních ingrediencí, inovativních technologií a nezaměnitelného designu si tyto roztomilé produkty získaly srdce milionů zákazníků po celým světě. Korejská značka péče o pleť a kosmetiky TonyMoly si klade za cíl stát se hlavním zdrojem péče o pleť díky svým vysoce kvalitním produktům s přírodními složkami, jako je například aloe vera, avokádo, mořské řasy, hrozny, čajovník, které ošetřují různé problémy pleti. Tonymoly se pyšní tím, že stojí v čele korejské kosmetiky s jedinečnými obaly a významnými korejskými celebritami jako mluvčími. Sázkou na jistotu jsou pleťové masky TonyMoly. Mezi nejprodávanější produkty péče o pleť TonyMoly patří produkty z kolekce Chok Chok s vysokým obsahem antioxidantů, jako je Wonder Aloe Chok Chok mask, I am Real mask nebo Pureness 100 mask. 

 

TonyMoly má certifikát Peto a je 100% Bez krutosti. Nikdy netestuje své produkty ani přísady na zvířatech!

NDQ3N