Úvod » Suplementy » Chlorella 250mg, až 1000 tablet


    

Chlorella 250mg, až 1000 tablet

Extra výhodné velké balení pro detox organizmu.

skladem

 

Číslo produktu: 44
Naše cena:
529,00 Kč (20,10 €)

!Výhodná Akce! Když Vaše objednávka dosáhne hodnotu 1.000Kč máte poštovné zdarma k tomu jedno sérum (kolagen nebo Vit C.) 30ml. v hodnotě 199Kč zdarma a také vzorky korejské kosmetiky 10ks v hodnotě 99Kč zdarma. 

 

Chlorella je jedinečná zelená superpotravina. Všechny složky jsou v synergii a vytvářejí potravinu, v níž je součet živin důležitější než její jednotlivé komponenty. Zde jsou některé z nejsilnějších aspektů její nutričního profilu:

 • 16 vitaminů a 8 minerálů (plus životně důležité stopové prvky a minerální látky)
 • 19 aminokyselin (včetně 8 esenciálních)
 • Nejvyšší koncentrace RNA / DNA nukleových kyselin ve všech známých rostlinných potravinách
 • Nejbohatší zdroj chlorofylu doposud známý pro lidstvo
 • Vysoce stravitelné kompletní proteiny
 • Esenciální mastné kyseliny - forma Omega-3 a Omega-6
 • Nutriční kofaktory včetně enzymů, polysacharidů a steroly

 

Navíc chlorella obsahuje fotonutrient CGF (Chlorella růstový faktor), který skutečně odděluje chlorelu od ostatních zelených superfoods. CGF je získáván z jádra chlorelly a sestává převážně z derivátů nukleových kyselin, včetně RNA a DNA, které posilují růst probiotik, řídí růst buněk a reprodukci, obnovu tkáně a ochranu před toxiny bez 
vedlejších účinků.

Aby se z Chlorelly uvolnily všechny živiny, její buňky musí být rozděleny. Tento proces je velmi důležitý a je prováděn takovým způsobem, aby živiny uvnitř nebyly poškozeny. Technologii s vysokým tlakem a párou s teplotou 130 ° C po dobu 20 sekund následuje patentovaná "jet-spray" technologie sušení při teplotě 160 ° C po dobu 20 sekund, která rozbije buněčné stěny a zajistí maximální zachování živin. Výsledkem je vysoce kvalitní prášek Chlorelly (jemný s 20-100 mikrony nebo ultra-jemný s velikostí částic 1-10 mikronů). Dále se používá na výrobu tablet pod přísnou kontrolou kvality ISO-9001 a přísnými hygienickými normami, což zaručuje nepřítomnost cizích látek, bakterií a jiných řas.

 

Chlorella je nejen považována za ideální přírodní doplněk výživy, nesrovnatelně lepší než syntetické doplňky, multivitamíny a minerály, ale má opravdu úžasnou škálu léčebných účinků.

Toto jsou ty nejvýraznější:

 

 1. Zbavuje tělo těžkých kovů

Jednou z nejvýznamnějších zdravotních výhod chlorelly je, že dokáže tělo zbavit dokonce i dlouhodobě usazených toxinů, včetně olova, kadmia, rtuti, uranu a jim brání jejich vstřebávání. 
Pravidelná konzumace chlorelly pomáhá zabraňovat těžkým kovům hromadit se v měkkých tkáních našeho těla a orgánů.

 1. Pomáhá odstraňovat rádioaktivní částice z těla

Radioterapie nebo chemoterapie jsou dnes nejčastější formy léčby rakoviny. Chlorella obsahuje vysoké množství chlorofylu, který chrání tělo proti ultrafialovému záření, zatímco pomáhá odstraňovat radioaktivní částice z těla.

 Posilňuje imunitní systém

Chlorella posiluje naši imunitu tím, že podporuje tvorbu imunitních buněk a chemických látek, např. interferon. Obsahuje vitamín C, který pomáhá bojovat proti infekcím.

 1. Hubnutí

Studie publikovaná v Journal of Medicinal Food vědci potvrdili, že "chlorella má za následek znatelné snížení procenta tělesného tuku, sérového cholesterolu a hladiny glukózy v krvi nalačno".

 1. Podporuje činnost mozku

Náš mozek ke zdraví a správné funkci potřebuje vitamin B12. Chlorella je jednou z mála rostlinných zdrojů tohoto vitamínu. Chlorella dokonce pomáhá k lepší mozkové činnosti seniory.

 1. Protirakovinové účinky

Předpokládá se, že všechny lidské tělo vytváří rakovinné buňky, ale správně fungující imunitní systém by je měl přirozeně zneškodnit dříve, než buňky stihnou napadnout tělo. Chlorella pomáhá v boji proti rakovině v několika způsoby. Jak jsme již výše v článku zmínili, posiluje imunitní systém. Má schopnost odstraňovat těžké kovy a toxiny z těla. Pokud již někomu je diagnostikována rakovina, chlorella pomáhá vytvářet nové buňky a bojovat proti rakovinným. Také pro svou schopnost vázat a odstraňovat radioaktivní částice dokáže zmírňovat vedlejší účinky chemoterapie nebo radioterapie.

 1. Hladina cukru v krvi a cholesterol

Roky nevhodného stravování, stres a nedostatek spánku způsobily, že diabetes 2. typu a vysoká hladina cholesterolu jsou dvě z vážných chronických onemocnění, kterým dnes čelí množství lidí. 
Podle posledních studií, dávka 8000 mg chlorelly denně (rozdělené do 2 dávek), pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a glukózy v krvi.

 

Chlorella nejprve způsobila pokles hladiny cholesterolu, a pak zlepšení hladiny glukózy v krvi tím, že aktivuje řadu genů, na buněčné úrovni, které zlepšují citlivost na inzulín.

 1. Zdravá játra

Játra izoluje základní živiny, pomáhá metabolizovat tuky a hraje klíčovou roli v tom, jak vaše tělo zpracovává toxiny. Chlorella hraje důležitou roli v udržování zdraví jater. Namáhána játra se 
okamžitě projeví tvorbou určitých enzymů. Když lidé s vysokou hladinou těchto konkrétních jaterních enzymů konzumují chlorellu na denní bázi, hladiny jaterních enzymů poklesly. 
Díky schopnosti chlorelly detoxikovat organismus od toxinů a těžkých kovů má také játra méně práce.

 1. Lepší spánek

Chlorella obsahuje důležité aminokyseliny. Jednou z nich je i tryptofan, který tlumí bolest a zkvalitňuje spánek. V kombinaci s podporou mozkové činnosti se tak budete cítit vitálnější.

 1. Protivráskový efekt na pleť

Pleť je neustále vystavována vnějším vlivům a musí neustále regenerovat buňky a obnovovat se. Vysoký obsah antioxidantů a unikátní růstový faktor chlorelly (CGF) napomáhá rychlé 
regeneraci na buněčné úrovni. Při pravidelném užívání chlorelly uvidíte rozdíl, zmizí vyrážky a pleť se rozzáří.

 1. Zlepšuje trávení

Nutričně vyvážené a kvalitní jídlo by nemělo způsobovat trávicí problémy. 10 gramů chlorelly denně dokáže zmírnit křeče, nadýmání a průjem. Její kombinace vitamínu D, beta-karotenu a chlorofylu může pomoci při zánětu. Chlorella také podporuje přítomnost zdravých probiotických bakterií ve střevech, což je důležité pro zdravé trávení.

 1. Nabíjí energií

Když si vezmeme všechny benefity chlorelly spolu, není se co divit, že budete oplývat energií a celkově se cítit vitální. Chlorella pomáhá regenerovat organismus, 
dodává důležité nutriční látky potřebné pro správné fungování orgánů a detoxikaci od škodlivin, takže organismus funguje efektivněji a vy se automaticky cítíte zdravější.

Balení obsahuje 1000 tablet po 250mg. Užívá se ve vysokém množství - 5-10 tablet 2-3x denně.

  

YjBmNjhkZT